MONTÁŽ LEŠENÍ
 

Specializujeme se na zajištění komplexního lešenářského servisu pro výrobce lešení, profesionální stavební firmy nebo koncového zákazníka občanské veřejnosti. Služby jsou tak poskytovány v celém spektru poptávky bez výhrad, tj. nejen firemní klientele v oblasti stavebního odvětví při realizaci zakázky, ale i koncovým subjektům občanské veřejnosti při realizaci jejich projektu rekonstrukčních prací.PŮJČOVNA LEŠENÍ

Lešení je chápáno jako dočasná stavební konstrukce, která se zřizuje na staveništi pro potřeby podpory bezpečné a podpůrné práce ve výškách vně i uvnitř budov. Všeobecná pravidla určují, že finální skladba lešení v místě montáže by měla být co nejjednodušší, bezpečné struktury, řádně uchycena i stabilizována a především disponovat dostatečnou nosností.

FASÁDNÍ LEŠENÍ

Zajímavou součástí know how fasádního lešení PERI UP je charakteristický bezpečnostní prvek, spočívající ve způsobu možnosti montáže, kdy lze běžnou konstrukci lešení montovat v bezpečném prostoru v předem namontovaném ochranném zábradlí, tj. bez jakýchkoliv přídavných dílů je možné namontovat zábradlí následujícího podlaží z bezpečného místa.

MODULOVÉ LEŠENÍ

Nezpochybnitelnou výhodou modulového lešení PERI ROSSETT je schopnost plně nahradit trubkové lešení i ve velmi složitých podmínkách, jak realizačních, tak zátěžových. Z modulového lešení lze postavit jakoukoliv konstrukci, včetně zastřešení rekonstruovaných objektů. 

TRUBKOVÉ LEŠENÍ

Trubkové lešení je stále i přes vývoj nových lešenářských systému velmi oblíbenou konstrukční technologií a jeho nespornou výhodou je jeho obrovská technická variabilita. Lze tak v naprosté většině případů bez obtíží kopírovat velmi rozličné tvary objektů. 

HLINÍKOVÉ SCHODIŠTĚ

Hliníková konstrukce nabízí schodišťová modulová ramena využitá v kombinaci s modulovým lešením PERI UP ROSETT FLEX 75 a slouží jako sestava, která umožňuje a usnadňuje přístup k pracovišti nebo staveništi až do výšky 90 m.

ZABEZPEČENÍ OKRAJŮ

Zabezpečení okrajů proti pádu, vedené pod obchodním označením PROKIT EP 110, je bezpečnostní systém pro dočasné zabezpečení proti pádu osob z výšky u volných okrajů stropních desek. PŮJČOVNA STAVEBNÍCH VÝTAHŮ

Nabízíme k pronájmu stavební hliníkové výtahy produkce německého výrobce GEDA. Jedná se o nejznámějšího výrobce stavebních výtahů na trhu. Dlouholetá výrobní tradice a vyspělé technologie dělají ze společnosti GEDA celosvětovou jedničku. O jejích kvalitách a oblíbenosti u zákazníků bezpochyby svědčí skutečnost, že název GEDA je již používán jako synonymum pro stavební výtah. Pokud tedy potřebujete stavební výtah, který dokáže přepravovat materiál, tato značka je tou nejlepší volbou.PŮJČOVNA SHOZŮ A STOJEK

GUMOVÉ SHOZY KANGURO

Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zápůjčky pryžových shozů na suť, které mají bohaté uplatnění při výstavbě celé řady stavebních projektů. Shozy umožňují především transport mnohého stavebního odpadu z vyšších pater budov přímo do přistavěného kontejneru nebo na místo určené pro jeho shromažďování u paty budovy v úrovni přízemí.

STAVEBNÍ PODPĚRY

Stavební podpěry lze použít samostatně nebo jako součást stavebního bednění. Stavební podpěry vynikají vysokou kvalitou zpracování, pevností, tuhostí a přesností nastavení požadované výšky. Vhodné pro stavebníky při stavbách rodinných domů svépomocí nebo při rekonstrukci objektů. Jedná se o levné a efektivní řešení pro malé stavební firmy nebo zednické party.PŮJČOVNA POJÍZDÝCH ALU VĚŽÍ

Pojízdné hliníkové lešení je ideálním řešením v případech, kdy nepotřebujete rozsáhlé lešenářské systémy, ale naopak rychlé, mobilní lešení, se kterým se snadno manipuluje a je nenáročné na prostor.

Další nezpochybnitelnou výhodou hliníkového lešení je snadná montáž (a to i pro laiky). Jednotlivé prvky jsou tuhé i robustní a to při současném zachování nízké poměrné hmotnosti (díly jsou lehké a mají vysokou torzní tuhost). Zároveň kolečka umožňují přesunutí v prostoru na jinou pozici stavby. Dále je možná rychlá montáž a demontáž celé věže a její sklizení před odcizením do chráněného prostoru. Vítaná je též možnost přepravy na přívěsném vozíku za osobním autem a příznivá cena denního nájmu.