Lešenář, montér železných lešení

Pracovní doba: 7:00 – 15:30
Pracovněprávní vztah: hlavní pracovní poměr
Požadované vlastnosti: fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
Minimální stupeň dosaženého vzdělání: základní + praktická škola
Mzdové rozpětí: od: 18.000 Kč     do: 25.000 Kč
Pracovní náplň: Montáž stavebního a fasádního lešení v místě požadavku určené klientem zaměstnavatele. Jedná se především o řádné založení základních částí lešení, tj. zajištění roviny, montáž jednotlivých prvků dle manuálu výrobce, bezpečné ukotvení, dodržování technických předpisů výrobce lešení při jeho montáži a veškerých činností související s prací bezchybné montáže.
Do tohoto pracovního zařazení patří činnosti spojené s přípravou jednotlivých dílů lešení, stavebních výtahů a souvisejících prvků, komponentů či podpůrných prostředků v souladu s podklady a to včetně nezbytné důkladné evidence expedičního množství, druhů a typů. Součástí pracovní náplně je i zajištění naložení připraveného materiálu na vozidlo, nákladní vůz či jinou formu přepravy. Dále se požaduje součinnost související se zajištěním úklidu na pracovišti, v expedičním parku nebo hale. Předpokládá se bezvadná součinnost v expedici v oblasti inventarizace při ochraně hodnot hmotného majetku společnosti, tj. práce spojené s příjmem, výdejem a evidencí jednotlivých prvků stavebního a fasádního lešení. Dále se předpokládají činnosti související s údržbou a opravou prvků lešení a výtahů, a činností týkající se provozu společnosti, tj. úklidu svěřeného úseku a dále ostatní činnosti dle pokynů nadřízených pracovníků.
Požadované dovednosti: Uvítáme praxi VZV a řidičský průkaz B - není podmínkou. Praxe výhodou, nezkušené zaučíme. Vyžadujeme flexibilitu, ochotu a zodpovědnost. Nutná schopnost pracovat ve výškách (nikoliv nad volnou hloubkou).
Kontaktní osoba:  Roman Komínek
  725 433 433
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.