MONTÁŽ LEŠENÍ

Specializujeme se na zajištění komplexního lešenářského servisu pro výrobce lešení, profesionální stavební firmy nebo koncového zákazníka občanské veřejnosti. Služby jsou tak poskytovány v celém spektru poptávky bez výhrad, tj. nejen firemní klientele v oblasti stavebního odvětví při realizaci zakázky, ale i koncovým subjektům občanské veřejnosti při realizaci jejich projektu rekonstrukčních prací.

Nedílnou a obvyklou součástí našich dodavatelských prací je zaměření kót objektu v místě jeho lokace, příprava technického výkresu pro výčet jednotlivých prvků lešení s následným procesem expedice ze skladu, doprava na místo stavby, montáž lešení dle zadání vyplývajícího z projektu realizace a to včetně veškerých souvisejících technologických celků (ochranných sítí, stavebních výtahů, shozů suti, podpěrných stojek atd.) a demontáž na konci cyklu nájmu jednotlivých požadavků. Samozřejmostí je předání dodaných prací prostřednictvím předávacího protokolu s následným zpracováním ostatních administrativních úkonů, například stavebních deníků nebo soupisů provedených prací. Komplexním dodavatelským servisem maximálně vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků a vždy nabízíme individuální řešení na míru.

Naším primárním cílem je spokojený zákazník, kterému je vyhotovena subdodávka montáže, demontáže a nájmu lešení v souladu s požadavkem poptávky, dle zadání projektu či konkrétního individuálního zaměření stavby. Po smluvní dohodě lze vyhotovit upřesňující cenovou nabídku po konkrétním individuálním zaměření stavby a to ještě před samotným započetím prací (služba je zpoplatněna).

Pro zajištění vysokých standardů průběhu montáže jsou naši pracovníci pravidelně profesionálně školeni a je snahou zaměstnávat pouze pracovníky s dlouholetou praxí v oboru (stavění lešení a speciálních konstrukcí). Garantujeme tak odbornost a profesionální přístup k zadaným zakázkám, vyplývajícím z dlouholetých zkušeností při vyhotoveních Vašich projektů.

Díky našim skladovým kapacitám a případně spolupracujícím dodavatelům jsme schopní reagovat na požadavky zákazníka v krátkém čase i v hlavní sezoně.

IMG 20160519
IMG 20180618
IMG 20180618
received

Poptávkový formulářPole označená hvězdičkou(*) jsou povinná

Lze nahrát pouze soubory dokumentů a obrázků. Velikost nahrávaného souboru je maximálně 10 MB.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.