POPTÁVKA

Vážení klienti,
nemůžete nalézt na webové prezentaci vhodnou informaci, která se týká montáže nebo pronájmu lešení a stavebních výtahů či máte jiné speciální požadavky? Potřebujete zaslat nabídku k Vašemu osobnímu projektu? Uchází se Vaše firma prostřednictvím veřejné soutěže o potencionální zakázku?

Oslovte nás. Pomůžeme Vám. Vyplňte uvedený formulář a náš vyškolený pracovník Vás kontaktuje a pokusí se společně s vámi navrhnout individuální řešení ke konkrétnímu obchodnímu případu*.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vás. Tým firmy MONTYS CZ s.r.o.

  • pokud máte, můžete přiložit fotografickou nebo výkresovou dokumentaci případně uveďte šíři a výšku objektu či jiným způsobem přibližte řešenou stavbu
  • uveďte, pokud můžete, kompletní adresu místa akce (důležité pro výpočet dopravních nákladů)
  • uveďte, pokud můžete, předpokládaný termín nebo časové okno plnění (důležité pro vyhodnocení dostupných kapacit lešenářských prvků a lidským zdrojů pro montáž)
  • uveďte, pokud můžete, o jaký typ lešení máte zájem - fasádní, prostorové, závěsné, podpůrné, pojízdné hliníkové, trubkové, průmyslové, jiné
  • pokud máte, můžete připojit tabulku položkového rozpočtu

Zasláním poptávky uděluje zasílatel souhlas se zpracováním vyplněných osobních údajů, které společnost MONTYS CZ s.r.o. zpracovává v souladu s pravidly GDPR.

IMG

Poptávkový formulářPole označená hvězdičkou(*) jsou povinná

Lze nahrát pouze soubory dokumentů a obrázků. Velikost nahrávaného souboru je maximálně 10 MB.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.