STAVEBNÍ HLINÍKOVÝ VÝTAH GEDA 200 COMFORT - KOLMÉ PROVEDENÍ

 Nabízíme k pronájmu stavební hliníkové výtahy produkce německého výrobce GEDA. Jedná se o nejznámějšího výrobce stavebních výtahů na trhu. Dlouholetá výrobní tradice a vyspělé technologie dělají ze společnosti GEDA celosvětovou jedničku. O jejích kvalitách a oblíbenosti u zákazníků bezpochyby svědčí skutečnost, že název GEDA je již používán jako synonymum pro stavební výtah. Pokud tedy potřebujete stavební výtah, který dokáže přepravovat materiál, tato značka je tou nejlepší volbou.

Stavební výtah pro přepravu nákladů v průběhu výstavby, rekonstrukce či revitalizace objektu je chápán z povahy instalace jako dočasné zařízení. Kolmý výtah GEDA disponuje snadným transportem a rychlou instalací. Proto ho můžeme využít i v prostorově náročnějších podmínkách, jako je např. špatně dostupný a úzký dvorek. Maximální zdvihací výška výtahu dosahuje v závislosti na několika vnějších podmínkách až 40 metrů.

Za primární výhodu lze označit nejen schopnost dopravit náklad do požadované výše. Především je vhodné zmínit časové úspory nezbytně související s manipulací břemen a materiálu do vyšších pater stavby. Personál na stavbě tak není nadbytečně zatěžován nošením břemen po schodišti a není touto činností vyčerpán. Může se tedy především věnovat pracím souvisejících s řemeslnou činností. Zápůjčka stavebního výtahu je u větších staveb podmínkou efektivního nakládání s lidskými zdroji a naplněním produktivního výsledku činností ve vztahu k nákladům na personální zdroje.

GEDA 200 comfort

max. nosnost 200 kg
max. rychlost zdvihu 30 m/min 
napájení 230 V/16 A
rozměr klece 1,24m x 0,83m x 1,1m (d/š/v)
zastavěná plocha 1,8m x 1,5m
přeprava osob NE

Základní sestava obsahuje:

  • elektronaviják 1,3kW/230V/50Hz
  • lano
  • koncový spínač
  • ovladač
  • otočný unášeč přepravních plošin se zachycovači pádu při přetržení lana
  • horní koncový díl s kladkou
  • základový díl 2 m
STAVEBN VTAH
images
kabina I
vzor

Poptávkový formulářPole označená hvězdičkou(*) jsou povinná

Lze nahrát pouze soubory dokumentů a obrázků. Velikost nahrávaného souboru je maximálně 10 MB.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.