PŮJČOVNA POJÍZDÝCH ALU VĚŽÍ

Pojízdné hliníkové lešení je ideálním řešením v případech, kdy nepotřebujete rozsáhlé lešenářské systémy, ale naopak rychlé, mobilní lešení, se kterým se snadno manipuluje a je nenáročné na prostor.

Další nezpochybnitelnou výhodou hliníkového lešení je snadná montáž (a to i pro laiky). Jednotlivé prvky jsou tuhé i robustní a to při současném zachování nízké poměrné hmotnosti (díly jsou lehké a mají vysokou torzní tuhost). Zároveň kolečka umožňují přesunutí v prostoru na jinou pozici stavby. Dále je možná rychlá montáž a demontáž celé věže a její sklizení před odcizením do chráněného prostoru. Vítaná je též možnost přepravy na přívěsném vozíku za osobním autem a příznivá cena denního nájmu.

Jak vyplývá z výše uvedeného. Hliníkové věže jsou pojízdné a lehké. Po jednoduchém uvolnění stabilizátorů je možno snadno provést přesun věže v postavené verzi v dostupné rovině a vertikálním prostupu stavby.

Obvykle lze montáž věže provést na nerovném terénu v exteriéru budov, ve svahu nebo na schodišťovém tubusu. Umožňují to výsuvná kolečka, která lze zasunout do bočních dílů při výstavbě věže. Výšku pracovní podlahy lze snadno upravit na šroubu pojízdných koleček s centimetrovou přesností, což umožňují svisle výsuvná kolečka s převlečnou posunovací zajišťovací maticí a horizontální příčky bočních dílů.

ALU věž je optimální řešení pro dům, řemeslo i firmu s výhodou rychlé montáže a bez použití speciálních nástrojů. Běžně pronajímáme jako pomocnou konstrukci do potravinářských závodů, na veřejná prostranství, do atrií a všude tam, kde jsou třeba věže pro montážní práce a jakékoliv opravy.

vez
vez
vez
vez

Poptávkový formulářPole označená hvězdičkou(*) jsou povinná

Lze nahrát pouze soubory dokumentů a obrázků. Velikost nahrávaného souboru je maximálně 10 MB.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.